Vitajte v Italwax na Slovenku!
Naša spoločnosť Depiluj, s.r.o. ako výhradný dovozca a distributor pre Slovensko zastupuje profesionálnu taliansku depilačnú kozmetiku firmy Filo Bianco Srl.
Italwax ponúka profesionálnu kozmetiku na depiláciu vyrobenú v súlade s modernou a klasickou talianskou receptúrou pod prísnym dohľadom svojho súkromného laboratória v Miláne. Výrobná linka je vybavená najnovším nemeckým a talianskym zariadením, ktoré zachováva nedotknuté prírodné a organické suroviny používané počas výrobného procesu. Všetky vosky Italwax majú vysokú priľnavosť (schopnosť bezpečne sa spojiť s chĺpkami), vďaka čomu je procedúra odstraňovania chĺpkov najúčinnejšia, rýchla, bezpečná a relatívne bezbolestná.
Orientujeme sa na potreby zákazníka v oblasti depilácie, aby mohol u nás kúpiť čo potrebuje a aby mu bol poskytnutý ten najlepší zákaznícky servis.
Veľmi radi u nás privítame maloobchodných zákazníkov, ktorí preferujú domáce použitie, kozmetické a depilačné salóny ale aj zákazníkov, ktorí by s nami radi spolupracovali na veľkoobchodnej úrovni.